Komunikat w związku z COVID-19

Uprzejmie informujemy, że z uwagi na ryzyko zakażeń wśród pracowników oraz osób zgłaszających się do punktów obsługi klienta, obsługa bezpośrednia w punktach obsługi: przy ul.Tysiąclecia 84 w Katowicach i przy ul. Ściegiennego 51D w Katowicach zostaje zawieszona do odwołania.

Jednocześnie informujemy, że wszelkie sprawy można zgłaszać na adres mailowy: wspolnoty@elspyra.pl lub telefonicznie pod numerem: 32 250 90 90 - numery wewnętrzne: 21 - dział techniczny; 22 – dział administratorów; 31 – dział księgowości;

W wyjątkowych sytuacjach, których nie można załatwić droga mailową lub telefoniczną, po wcześniejszym telefonicznym uzgodnieniu terminu,  zapraszamy Państwa do naszej siedziby w Mysłowicach przy ul. Obrońców Westerplatte 29.

Ponadto w celu usprawnienia obsługi administrowania, proponujemy państwu wypełnienie oświadczenie właściciela w sprawie doręczania korespondencji drogą elektroniczną – formularz jest dostępny na naszej stronie internetowej w zakładce Dla Mieszkańców – dokumenty do pobrania.

 

         
    

Dla Mieszkańców

Odczyt wodomierzy Narcyzów 5 czerwiec 2020


26 Czerwiec 2020

Informujemy, iż budynku przy ul. Narcyzów 5 odbędzie się odczyt wodomierzy
30 czerwca 2020r w godzinach 18:00 – 19:00

Prosimy o obecność w podanym terminie.
Ze względu na panującą sytuację epidemiczną jako udostępnienie lokalu traktowane będzie podanie stanu wodomierza: pisemnie, telefonicznie, drogą elektroniczną (zdjęcie wodomierza z widoczną plombą).
Odczyty prosimy podawać:
• w przypadku właścicieli – administracja P.W. „EL” Spyra Sp.J., telefon: 32/250-90-90 wewn.31,e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
• w przypadku najemców lokali Gminy – Dział Rozliczeń Mediów KZGM, telefon: 32/258-25-86