• ELSPYRA

Nasza historia - EL Spyra

Prowadzimy działalność od 1986 roku. Pierwsze kroki działalności firmy na rynku były ukierunkowane w zakresie wykonywania remontów instalacji elektrycznych. Stopniowo poszerzaliśmy zakres robót i na dzień dzisiejszy świadczymy szeroką gamę profesjonalnych usług, takich jak:

- roboty budowlane - prace instalacyjne, elektryczne - inwestycyjne - utrzymania porządku i czystości - utrzymania terenów zielonych - pogotowie awaryjne

Naszym klientom gwarantujemy wysoką jakość prac w zakresie budownictwa ogólnego, bieżących i generalnych remontów, kompleksowej budowy mieszkań, domów oraz obiektów użyteczności publicznej kompleksowe remonty budynków objętych nadzorem konserwatorskim.

W 2006 r. firma utworzyła kolejny profil działalności, który został skierowany w zakresie świadczenia usług dla wspólnot mieszkaniowych i właścicieli nieruchomości komercyjnych. Nasza specjalizacja w tym zakresie to zarządzanie i administrowanie nieruchomościami, w zależności od potrzeb i preferencji Zleceniodawcy.

Wykonując nasze usługi kierujemy się należytą starannością mając za cel nadrzędny dbałość o interesy zleceniodawcy i dążenie do minimalizacji kosztów funkcjonowania nieruchomości. Obecnie administrujemy i zarządzamy ponad 100 nieruchomościami Wspólnot Mieszkaniowych jak również prywatnych właścicieli na terenie miasta Katowic.

Inwestycje

Referencje

Przetargi