Komunikat w związku z COVID-19

Uprzejmie informujemy, że z uwagi na ryzyko zakażeń wśród pracowników oraz osób zgłaszających się do punktów obsługi klienta, obsługa bezpośrednia w punktach obsługi: przy ul.Tysiąclecia 84 w Katowicach i przy ul. Ściegiennego 51D w Katowicach zostaje zawieszona do odwołania.

Jednocześnie informujemy, że wszelkie sprawy można zgłaszać na adres mailowy: wspolnoty@elspyra.pl lub telefonicznie pod numerem: 32 250 90 90 - numery wewnętrzne: 21 - dział techniczny; 22 – dział administratorów; 31 – dział księgowości;

W wyjątkowych sytuacjach, których nie można załatwić droga mailową lub telefoniczną, po wcześniejszym telefonicznym uzgodnieniu terminu,  zapraszamy Państwa do naszej siedziby w Mysłowicach przy ul. Obrońców Westerplatte 29.

Ponadto w celu usprawnienia obsługi administrowania, proponujemy państwu wypełnienie oświadczenie właściciela w sprawie doręczania korespondencji drogą elektroniczną – formularz jest dostępny na naszej stronie internetowej w zakładce Dla Mieszkańców – dokumenty do pobrania.

 

         
    

Dla Mieszkańców

Dunikowskiego 22 - II i III termin odczytu podzielników ciepła


16 Październik 2017

Szanowni Mieszkańcy,
Informujemy, iż w dniu 24 października 2017r w godzinach  18:30 – 19:00    odbędzie się ODCZYT PODZIELNIKÓW CIEPŁA II termin

Prosimy o udostępnienie mieszkań oraz zapewnienie dostępu do grzejników.
Odczytu podzielników dokonywać będzie Firma Minol Zenner Sp. z o.o.Tel. kontaktowy: 32\207-29-04 lub 32\207-29-05.
Informujemy, że zgodnie z regulaminem Wspólnoty po zakończeniu odczytów w dwóch wyznaczonych bezpłatnych terminach przysługuje dodatkowy, odpłatny, III termin odczytu dla mieszkań nieudostępnionych do odczytu w I i II terminie.
Dodatkowy termin należy ustalić bezpośrednio z Firmą Minol Zenner pod powyższymi numerami telefonów.
Odczyt podzielników w ramach III terminu musi odbyć się do dnia: 7  listopada 2017r.
W przypadku nieudostępnienia lokalu mieszkalnego do odczytu podzielników w podanych terminach lokal zostanie rozliczony wg maksymalnego zużycia zgodnie z regulaminem Wspólnoty.