Komunikat w związku z COVID-19

Uprzejmie informujemy, że z uwagi na ryzyko zakażeń wśród pracowników oraz osób zgłaszających się do punktów obsługi klienta, obsługa bezpośrednia w punktach obsługi: przy ul.Tysiąclecia 84 w Katowicach i przy ul. Ściegiennego 51D w Katowicach zostaje zawieszona do odwołania.

Jednocześnie informujemy, że wszelkie sprawy można zgłaszać na adres mailowy: wspolnoty@elspyra.pl lub telefonicznie pod numerem: 32 250 90 90 - numery wewnętrzne: 21 - dział techniczny; 22 – dział administratorów; 31 – dział księgowości;

W wyjątkowych sytuacjach, których nie można załatwić droga mailową lub telefoniczną, po wcześniejszym telefonicznym uzgodnieniu terminu,  zapraszamy Państwa do naszej siedziby w Mysłowicach przy ul. Obrońców Westerplatte 29.

Ponadto w celu usprawnienia obsługi administrowania, proponujemy państwu wypełnienie oświadczenie właściciela w sprawie doręczania korespondencji drogą elektroniczną – formularz jest dostępny na naszej stronie internetowej w zakładce Dla Mieszkańców – dokumenty do pobrania.

 

         
    

Dla Mieszkańców

Grażyńskiego 56 - ODCZYT PODZIELNIKÓW CIEPŁA I termin


20 Wrzesień 2017

Szanowni Mieszkańcy,
Informujemy, iż :
w dniu 05.10.2017 r w godz.: 17:30 - 19:30
odbędzie się ODCZYT PODZIELNIKÓW CIEPŁA I termin

Prosimy o udostępnienie mieszkań oraz zapewnienie dostępu do grzejników.
Odczyt przeprowadzać będzie Firma Minol Zenner Sp. z o.o. - tel. kontaktowy: 32\ 207-29-04 lub 32\ 207-29-05.
O kolejnym, II terminie odczytu podzielników  dla mieszkań nieudostępnionych, poinformujemy Państwa odrębnym ogłoszeniem
W przypadku nieudostępnienia lokalu mieszkalnego do odczytu w podanych terminach, lokal zostanie rozliczony wg maksymalnego zużycia zgodnie z regulaminem Wspólnoty.