Komunikat w związku z COVID-19

Uprzejmie informujemy, że z uwagi na ryzyko zakażeń wśród pracowników oraz osób zgłaszających się do punktów obsługi klienta, obsługa bezpośrednia w punktach obsługi: przy ul.Tysiąclecia 84 w Katowicach i przy ul. Ściegiennego 51D w Katowicach zostaje zawieszona do odwołania.

Jednocześnie informujemy, że wszelkie sprawy można zgłaszać na adres mailowy: wspolnoty@elspyra.pl lub telefonicznie pod numerem: 32 250 90 90 - numery wewnętrzne: 21 - dział techniczny; 22 – dział administratorów; 31 – dział księgowości;

W wyjątkowych sytuacjach, których nie można załatwić droga mailową lub telefoniczną, po wcześniejszym telefonicznym uzgodnieniu terminu,  zapraszamy Państwa do naszej siedziby w Mysłowicach przy ul. Obrońców Westerplatte 29.

Ponadto w celu usprawnienia obsługi administrowania, proponujemy państwu wypełnienie oświadczenie właściciela w sprawie doręczania korespondencji drogą elektroniczną – formularz jest dostępny na naszej stronie internetowej w zakładce Dla Mieszkańców – dokumenty do pobrania.

 

         
    

Dla Mieszkańców

Grażyńskiego 56 - Wymiana wodomierzy 2019


19 Czerwiec 2019

Informujemy, że: w dniu 27.06.2019 r. (czwartek) w godz. 15:00–19:00 będzie prowadzona wymiana wodomierzy na wodomierze z odczytem zdalnym

w lokalach mieszkalnych (I etap).
W przypadku posiadania zabudowanego dostępu do wodomierza prosimy o zdemontowanie zabudowy i umożliwienie dostępu do wodomierza.
Po zakończeniu I etapu będzie wyznaczony kolejny termin, o którym powiadomimy Państwa odrębnym ogłoszeniem.