Komunikat w związku z COVID-19

Uprzejmie informujemy, że z uwagi na ryzyko zakażeń wśród pracowników oraz osób zgłaszających się do punktów obsługi klienta, obsługa bezpośrednia w punktach obsługi: przy ul.Tysiąclecia 84 w Katowicach i przy ul. Ściegiennego 51D w Katowicach zostaje zawieszona do odwołania.

Jednocześnie informujemy, że wszelkie sprawy można zgłaszać na adres mailowy: wspolnoty@elspyra.pl lub telefonicznie pod numerem: 32 250 90 90 - numery wewnętrzne: 21 - dział techniczny; 22 – dział administratorów; 31 – dział księgowości;

W wyjątkowych sytuacjach, których nie można załatwić droga mailową lub telefoniczną, po wcześniejszym telefonicznym uzgodnieniu terminu,  zapraszamy Państwa do naszej siedziby w Mysłowicach przy ul. Obrońców Westerplatte 29.

Ponadto w celu usprawnienia obsługi administrowania, proponujemy państwu wypełnienie oświadczenie właściciela w sprawie doręczania korespondencji drogą elektroniczną – formularz jest dostępny na naszej stronie internetowej w zakładce Dla Mieszkańców – dokumenty do pobrania.

 

         
    

Dla Mieszkańców

Nowowiejskiego 4f, 4j - Odczyt podzielników kosztów ciepła 2019r


07 Styczeń 2019

Nowowiejskiego 4f, 4j - Odczyt podzielników kosztów ciepła 2019r

Informujemy, iż w dniu 10 stycznia 2019r w godzinach od 16:00 - 19:00 nastąpi odczyt podzielników kosztów ciepła I termin w budynku przy ul. Nowowiejskiego 4 f - 4 j w Katowicach.

Prosimy o udostępnienie mieszkań oraz zapewnienie dostępu do grzejników.

Odczyt przeprowadzać będzie Firma Minol Zenner Sp. z o.o. - tel. kontaktowy: 32\ 207-29-05.

O kolejnym, II terminie odczytu podzielników  dla mieszkań nieudostępnionych, poinformujemy Państwa odrębnym ogłoszeniem

W przypadku nieudostępnienia lokalu mieszkalnego do odczytu w podanych terminach, lokal zostanie rozliczony wg maksymalnego zużycia zgodnie z regulaminem Wspólnoty.